Увійти


Чи зможуть «чудотворці» суду «воскресити» втрачене судове провадження?

повага до судуСаме з пропозицією про відновлення втраченого судового провадження заявила керівник апарату Кам’янка-Бузького районного суду Пекельна В.В. у остаточній відповіді Фурманевичу Р. після півторамісячних пошуків зниклої судової справи. У попередній публікації «Справа-«невидимка» Кам’янка-Бузького суду?» я вже згадував, як працівники цього суду «годували» заявника обіцянками віднайти справу через три дні, через тиждень, через місяць, потім через 45 днів і нарешті визнали, «що вирішити порушені у зверненні питання неможливо», тобто Суд не може надати для ознайомлення справу, рішення по якій фігурує у судовій справі, яка ще не розглянута у всіх судових інстанціях. На вимогу Фурманевича Р. Суд проводить службову перевірку, щодо “працівників суду, якими неналежно виконуються службові обов’язки» - так зазначено у листі Суду від 24.09.2018 року.

Хочеться зауважити, що навіть елементарну відповідь на запит чиновники Суду не можуть надати, не порушивши вимог чинного законодавства. Повідомляючи Фурманевича Р. про розгляд його звернення Суд у листі за вих.№ 7/1038/2018 від 28.08.2018 року вказав наступне:
 
«Відповідь щодо Вашого звернення буде Вам надана відповідно до вимог ст.20 Закону України «Про звернення громадян» в максимально визначений термін, а саме до 24.09.2018 року».
 
І що вчинили, так як писали? Ні!!! Порушили термін надання відповіді! На конверті, яким надсилався згаданий лист на адресу Фурманевича Р. проставлений відбиток печатки з датою- 26.09.2018 року. Перевірка через Інтернет теж підтвердила, що згаданий лист Судом відправлено через поштове відділення саме 26.09.2018 року. Не може самий «гуманний Суд в світі» чинити по Закону? Скільки таких проколів? Навіть важко осягнути думкою. З другого боку виникає запитання до голови Суду Самсіна М.Л. - чи уповноважував він керівника апарату Суду підписувати відповіді на заяви, які розглядаються у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» ? Невже керівник апарату Пекельна В.В. замість голови представляє Суд у зносинах з фізичними та юридичними особами і підписує документи від імені Суду? Рекомендую голові суду Самсіну М.Л. самому вивчити Закон України «Про звернення громадян» і організувати прийом заліків від інших працівників Суду на знання вимог цього Закону.
 
Скільки різних питань одразу виникає у зв’язку з викладеним? Саме найголовніше питання, яке Судом запропоновано вирішити – написати заяву Фурманевичу Р. про відновлення втраченого судового провадження за 1993 рік???
 
А тепер уявімо собі, як би мав відбуватись процес відновлення втраченого судового провадження? У ЦПК України цьому питанню присвячений цілий Х розділ- ст.ст. 488-495. Найбільше, що є незрозумілим у цьому питанні- у який спосіб Суд мав би реанімувати(повернути ) до життя учасників справи- свідків, які у 1993 році були живі та давали свідчення в судових засіданнях? А з другого боку- як Суд мав би відновити позовну заяву та інші документи, що були у справі? Хто знає, на які документи спирався Суд у 1993 році при ухваленні рішення? Чи зможуть навіть ті учасники справи, що лишились ще живими, через 25 років пригадати все, що відбувалось по справі до 1993 року? Проблема?!
 
Виникає ще багато інших питань, на які відповідей немає. Тож, чи буде звертатись Фурманевич Р. до Суду з заявою про відновлення втраченого судового провадження не відомо. Але, якщо він звернеться, чи зможе Суд «воскресити» це провадження?
 
А поки, що будемо чекати наслідків службового розслідування, яке в даний час триває у Кам’янка-Бузькому районному суді . Чи встановить Суд працівників, винних у втраті судової справи? Чи буде притягнута до відповідальності винна посадова особа? Обов’язково повідомимо!
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558057

Лічильник