Увійти


Чи відшукає «ноги» зниклої справи Кам’янка-Бузький суд?

НЕКОНИРОЛЬОВАНИЙ ВХІД ДО СУДУ ЧЕРЕЗ ГОРИЩЕТак приблизно стоїть питання із зниклою у Кам’янка-Бузькому районному суді Львівської області судовою справою за 1993 рік, рішення по якій фігурує у цивільній справі за позовом Фурманевича Р.Б. до Кобак Н.І. Фактично це рішення зіграло свою негативну роль у вирішенні справи- Фурманевичу Р.Б. відмовлено у задоволенні позову. Рішення у справі фігурує, а справи немає!!!
 
Отож, 10.09.2018 року Фурманевич Р.Б. звернувся до суду із скаргою, у якій зокрема вказав наступне:
 
«28.08. 2018 року за вих. № 7/997/2018 я зміг отримати в Суді копію відповіді на заяву, у якій вказано, що її розгляд відбувався у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» у термін не більше одного місяця від дня її надходження і тому остаточна відповідь щодо мого звернення буде мені надана у строк не більше одного місяця від дня її надходження, тобто до 09.09.2018 року.
 
Отримавши згадану відповідь я не зрозумів, на якій підставі керівник апарату Суду надавала мені відповідь у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян»? Коли, ким і на підставі яких норм Закону визначено, що моя заява подана у відповідності до вимог згаданого Закону? Чому розгляд моєї заяви здійснювала керівник апарату? Чому керівник апарату Суду вчинила порушення Закону надаючи відповідь від імені суду, адже я є позивачем у справі, а не заявником, чи скаржником у відповідності до вимог згаданого Закону? Чи Суд надає справи для ознайомлення скаржникам та заявникам по Закону України «Про звернення громадян»? Згаданими діями Суду мені завдано шкоди, адже без ознайомлення із запитуваною справою я не можу обгрунтувати свою касаційну скаргу. Тобто згаданими діями Суду мені фактично відмовлено у доступі до правосуддя і це порушення триває (порушення моїх прав та свобод).

На підставі викладеного, прошу провести службову перевірку причин порушення процесуального законодавства з боку працівників Суду - замість невідкладного надання для ознайомлення запитувану справу незаконно затягнули розгляд звернення, з яким ніби-то я звернувся у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян».

У відповідь Кам’янка-Бузький суд скерував Фурманевичу Р.Б. лист, у якому зокрема вказано наступне:
 
«В максимально визначений термін. а саме до 24.09.2018 року вирішити порушені у зверненні питання неможливо. На даний час судом поводиться службова перевірка, щодо працівників суду, якими неналежно виконуються службові обов'язки».
 
Враховуючи більш, як двомісячний термін розшуку зниклої судової справи, безпідставне затягування надання відповіді по суті на звернення, порушення вимог ст.20 Закону України «Про звернення громадян» 12.10.2018 року Фурманевич Р.Б. скерував до суду повторну скаргу з вимогою невідкладно повідомити «про наслідки службової перевірки, вжиті заходи для встановлення та притягнення до відповідальності винних осіб та надати для ознайомлення відповідний висновок службової перевірки». Який же наслідок від цього звернення? Фурманевич Р.Б. зажадав від суду дуже конкретну інформацію, надання якої не входило у плани чиновників Суду. Це тоді, коли починає «смердіти» жареним - чиновники вдаються до різних маніпуляцій, щоб затягнути процес, «випустити пару» з скаржника, «замилити» йому око проміжною відповіддю, тощо. Що і було зроблено Кам’янка-Бузьким судом впродовж більше двох місяців- спочатку відписували, що активно шукають справу три дні, потім тиждень, потім місяць, потім 45 днів. І це все незаконно робилось під приводом вимог Закону України «Про звернення громадян», але ж Фурманевич Р.Б. не стороння особа для суду, а сторона провадження у справі. При чім тут Закон України «Про звернення громадян»???

Порушивши один раз Закон – суд пішов по похилій площині, все більше накручуючи порушень Закону.
 
І що ж повідомив суд скаржника? Я не ознайомлений із відповіддю, яку надав суд Фурманевичу Р.Б. , але можу оперувати тим листом, який наданий мені керівником апарату суду Пекельною В.В. 19.10.2018 року, у якому вказано наступне:
 
«У відповіді на заяву від 24.09.2018 року заявникові повідомлено, що по даному питанні, а саме по втраченій судовій справі, судом проводиться службова перевірка, щодо порушень службової дисципліни у діях працівників суду.
 
У висновку службової перевірки причин та обставин по факту втраченого судового провадження від 19 жовтня 208 року вказано, що за результатами службової перевірки порушень службової дисципліни у діях працівників суду не встановлено. Відомості, що стали підставою для проведення службової перевірки, вважати такими, що не підтвердились в частині неправомірних дій працівників суду».
 
«Буцаючи думку» (аналізуючи викладену інформацію) прийшов до наступного:
 
Перше: Керівник апарату Пекельна В.В. у відповіді вказала неправдиві відомості стосовно дати написання заявником заяви - від 24.09.2018 року. Заяву у вказану дату заявник Фурманевич Р.Б. до суду не писав і не подавав, як це зазначено у відповіді Пекельної В.В. Крім того Фурманевич Р.Б. звернувся із скаргою на незаконні дії Кам’янка-Бузького районного суду 10.09.2018 року у статусі скаржника, а не заявника (чи для Пекельної В.В. заява і скарга- ідентичні звернення?).
 
Друге: Скарга Фурманевича Р.Б. належним чином судом не розглянута до цього часу, строки надання відповіді на звернення, навіть у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» порушені- відповідь мала бути надана до 24.09.2018 року, а фактично була надана 26.09.2018 року, що підтверджується відбитком поштової печатки на конверті із зазначенням дати відправлення рекомендованого поштового відправлення № 8040020532140. Ця ж інформація підтверджується довідкою УКРПОШТИ . Що ж це суд порушує Закони???
 
Викладена інформація засвідчує умисні незаконні дії керівництва Суду, внаслідок яких завдано шкоду інтересам Фурманевича Р.Б. А тепер за наслідком відповіді Суду поставимо кілька риторичних питань до наших опонентів. Якщо «відомості, що стали підставою для проведення службової перевірки, вважати такими, що не підтвердились в частині правомірності дій працівників суду»- значить справа є на місці, вона не зникала і суд іі не втрачав? Якщо «За результатами службової перевірки порушень службової дисципліни у діях працівників суду не встановлено»- значить все гаразд, всі судові справи на місці, запитувана справа помилково значиться втраченою? Що ж вимальовується із наданої відповіді- судової справи немає- винних теж не має? Службову дисципліну ніхто не порушував, а «ноги» справі хтось приробив? Відомості, що стали підставою для проведення службової перевірки не підтвердились , а судової справи в суді немає? Це ж фальсифікація чистої води!!! Чи може за таку службову перевірку потрібно подяки оголосити, преміювати працівників суду? Як же суддя, долучив рішення по зниклій судовій справі за 1993 рік до цивільної справи Фурманевича Р.Б.? Напрошується висновок- що цей суддя навмисно знищив цю справу, щоб сховати «кінці у воду»?
 
А хто знає у суді, чи в ДСА, чи в Раді суддів, чи у ВРП - скільки справ могло зникнути внаслідок несправності охоронної сигналізації у приміщенні суду. Спеціально для читачів сфотографував вхід (люк) до приміщення суду через горище будинку, на якому яскраво видно, що люк не блокується (не зачиняється), охоронна сигналізація не працює («дротяні соплі» висять) і ніхто з керівництва суду уваги на це не звертає (таких люків я нарахував два). А Пекельна В.В. стверджує, що відомості проведення службової перевірки не підтвердились!!! Охоронна сигналізація місяцями (роками) не працює у суд і- це могло бути причиною зникнення не тільки цієї справи!!! Хіба я не попереджав Суд публічно про це недбальство з боку службових осіб (керівництва) ще рік назад? Що Суд зробив з цього попередження? А нічого, навіть і не думали про це. Чи когось покарали за втрату пильності , безпечність і службову недолугість? Ні, потерли руки від радості за отриману і Інтернеті інформацію про т.з. «архів» і просто відкрили на мене кримінальну справу- знайшли злодія в особі колишнього працівника СБУ і списали всі свої гріхи на нього!!! А може це Самсін М.Л. чи Бакай І.А. помалу виносить із суду справи? Для того, щоб ….Чи може сама ж Пекельна В.В. цим і займається? Ніхто ж не встановив винних? І навіть не намагається встановити.
 
Який же вихід? Мабуть потрібно відкрити кримінальну справу за фактом втрати судової справи! Чи не так???
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник