Увійти


Ще одну порушницю закону виявлено в стінах Вищої ради правосуддя?

 
ВРПНа сайті Вищої ради правосуддя знайомлюсь із біографічними даними ще одного члена цього органу - Волковицькою Наталією Олександрівною. Зокрема, вказано, що вона є членом Другої Дисциплінарної палати, кандидат юридичних наук, з 01.04.2014 року суддя Вищого господарського суду України, 25.09.2014 року призначена (?) членом Вищої ради юстиції ХII позачерговим з’їздом суддів України.
 
Враховуючи те, що Вища рада правосуддя хронічно не реагує на мої скарги стосовно суддів- системних порушників вимог Закону України «Про доступ до судових рішень», вирішив перевірити і Волковицьку Н.О. на можливу причетність до цієї когорти.
 
Забігаючи наперед можу заявити, що вона, в числі інших членів ВРП (Швецова Л., Говоруха В., Мамонтова І.) є порушницею цього Закону.
 
Наведу конкретні факти порушень вимог згаданого Закону з боку судді Вищого господарського суду України Волковицької Н.О.
 
У 2014 році вона ухвалила та включила до РЕЄСТРУ 312 судових рішень, з яких тільки 74 (24%) включила до РЕЄСТРУ з дотриманням строків, встановлених вимогами Закону України (Порядку ведення РЕЄСТРУ) «Про доступ до судових рішень», а 238 судових рішень (76%) включено до РЕЄСТРУ з порушенням вимог Закону, причому ряд судових рішень приховувались місяцями (не включались до РЕЄСТРУ) до 19.02.2015 року.
У 2015 році суддя Вищого господарського суду Волковицька Н.О. (член Вищої ради юстиції ) включила до РЕЄСТРУ 121 судове рішення, з яких тільки 48 включено з дотриманням вимог Закону, а 73 (60%) - з порушенням, причому знову ряд судових рішень суддя Волковицька Н.О. включила до РЕЄСТРУ вже навіть після складання присяги члена ВРЮ (04.06.2015 року) - ухвала № 46349663 від 03.03.2015 року направлена до РЕЄСТРУ 08.07.2015 року; ухвала № 45706441 від 26.03.2015 року направлена до РЕЄСТРУ 26.06.2015 року та інші. Напрошується питання до члена ВПР Волковицької Н.О., чому вона порушувала вимоги Закону? Якими мотивами керувалась при здійсненні цих незаконних вчинків? Це ж звичайне службове підроблення, чи вона так не вважає? Та й взагалі виникає питання, чому після обрання її членом ВРЮ вона ще дев’ять місяців(?) чинила судочинство? Невже вона одночасно отримувала заробітну плату і у Вищій раді юстиції, і у Вищому господарському суді?
 
Чому я згадав за цього кандидата юридичних наук (2012 рік), що нагло порушувала вимоги Закону під час роботи у Вищому господарському суді? Сьогодні вона, як член Вищої ради правосуддя розглядає скарги громадян на незаконні дії суддів - порушників закону. Ось і я отримав копію ухвали члена Другої Дисциплінарної палати ВРП Волковицької Н.О. на заяви щодо внесення суддею Буського районного суду Львівської області Шендріковою Г.О. завідомо неправдивих відомостей до РЕЄСТРУ. Ще 17.02.2016 року мною на адресу ВККСУ скерована заява про внесення до РЕЄСТРУ суддею Шендріковою Г.О. 18 судових рішень датами, у які вона перебувала у відрядженні . У заяві мною було вказано, що суддя Шендрікова Г.О. вчинила службове підроблення(внесла завідомо неправдиві відомості до судових рішень (постанов та ухвал). Ну і що? Який результат?
 
Три роки Вища кваліфікаційна комісія суддів України приховувала від перевірки згадані заяви (скільки вони могли «надоїли зелені» можна тільки уявити)? Через три роки ця гоп-компанія (ВККСУ) направила мої заяви до Вищої ради правосуддя для перевірки (ВРП теж хоче їсти хліб з маслом). Заяви розглянула п.Волковицька Н.О., що дійшла висновку про сплив строку притягнення судді Шендрікової Г.О. до дисциплінарної відповідальності, а тому такі заяви не підлягають розгляду. Хто винен у тому, що мої заяви три роки лежали без руху? Я, чи хтось інший? Чи п. Волковицьку Н.О. це питання не цікавить? Вища рада правосуддя сидить на небі? Не царське це діло для члена ВРП розгрібати лайно ВККСУ?
 
Класична чиновницько-корупційна схема виведення судді з під удару. Три роки протримали заяви у шафі, а потім «згадали» про її існування і направили до ВРП. Вища рада правосуддя в особі такої ж порушниці Закону (рука руку миє) закрила мої заяви і НАПРАВИЛА ЇХ ДО ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ СУДДІВ УКРАЇНИ для долучення до суддівського досьє. Точно, як у байц і- «І щуку кинули у річку!!!», замість того, щоб на суддю Шендрікову Г.О. відкрити кримінальне провадження за ознаками ст.364 та 366 КК України. Іншими словами, чиновники згаданих вищих органів суддівського самоврядування теж вчинили корупційно-кримінальне правопорушення, що полягає у приховуванні злочину, вчиненого суддею Шендріковою Г.О. А що роблять зверхники цих органів (Бенедисюк І.М. та Козьяков С.Ю.)? Може це вони організатори таких схем? Компетентні особи мені розповідали, що у ВРП встановлена такса - двадцять тисяч доларів США, за те щоб уникнути притягнення до дисциплінарної відповідальності. Хороші заробітки??? Чи може це неправда?
 
Чому так відбувається? Та тому, що у Вищій раді правосуддя знаходяться такі ж самі порушники Закону. Як може п.Волковицька Н.О. вбачати в діях системного порушника вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» судді Шендрікової Г.О. (із 270 судових рішень за 2014 рік - 78 направлено до РЕЄСТРУ через рік від встановленого Законом строку) правопорушника, якщо сама є таким самим порушником Закону? Вона теж вчиняла службове підроблення.
 
Дослідження порушень Закону з боку членів ВККСУ та ВРП продовжується.
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник