Увійти
оновлено 8:21 AM EET, Feb 23, 2020
Вибори в ОТГ Голова

Кандидати на голову ОТГ

Error: No articles to display

Вибори в ОТГ депутати

Кандидати в депутати ОТГ

Error: No articles to display

Центральна виборча комісія проведе перші місцеві вибори в 49 об'єднаних територіальних громадах 24 грудня. Зокрема, вибори відбудуться і в Кам'янка-Бузькій ОТГ.  Про це повідомляється на офіційному сайті ЦВК.

"Розглянувши звернення 17 обласних державних та призначила на неділю, 24 грудня 2017 року, вибори в 49 об'єднаних територіальних громадах", -
 
йдеться в повідомленні.

Як зазначається, 24 грудня перші вибори відбудуться в 5 міських, 15 селищних, 29 сільських ОТГ, а до складу цих громад увійшли 250 місцевих рад.
Зокрема, по одній ОТГ пройдуть вибори у Волинській, Рівненській, Сумській областях; за двома ОТГ - в Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській, Херсонській, Черкаській областях; за трьома ОТГ - в Дніпропетровській та Івано-Франківській областях; за чотирма ОТГ - в Чернівецькій і Чернігівській областях; по шести ОТГ - в Миколаївській та Хмельницькій областях і, найбільше, по семи ОТГ - в Полтавській області.
 
Початок виборчого процесу ЦВК оголосила з 4 листопада.
 
Нагадаємо, Кабінет міністрів виділив 12,9 млн гривень Центральної виборчої комісії для проведення місцевих виборів у 2017 році.

На сайті

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642840

Лічильник